Leczenie nerwicy lękowej po porodzie

Witam, jesteśmy z mężem 3 lata po slubie i mamy 3 letnie dziecko, po porodzie bylam na leczeniu nerwicy lekowej spowodowanej nowymi obowiazkami, lekow juz nie bire, wszystko sie ustatkowalo, czy moge juz myslec o koplejnej ciazy?dodam ze przy malej wszystko robie praktycznie ja i sa momenty ze jestem bardzo zmeczona i jestem przerazona gdy mysle o kolejnym porodzie, boje sie bolu, komplikacji ale chce miec kolejne dziecko, maz narazie mowi zebyt sie wstrzymac

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza