Nieprzyjemne kłucie nad paznokciami u 27-latki

Od kilkunastu lat, raz na kilka miesięcy nachodzi mnie nieprzyjemne kłucie nad paznokciami u dużego palca u stóp (obu) , które trwa kilka razy na dzień przez kilka dni lub tygodni i odchodzi, by wrócić za parę miesięcy lub za rok. Pozatem mam zazwyczaj zimne stopy. Mam 27 lat, waga w normie.

Szanowna Pani proszę udać się do lekarza, szczególnie że objawy występuje od kilku lat