O czym świadczy wytrysk podczas fantazji erotycznych?

Dzień dobry. Podczas fantazji erotycznych doznałem wytrysku spermy bez masturbacji. Wytrysk nastąpił sam od siebie. Czy jest to normalne? Czy mam się o co martwić? Czy może to spowodować problemy podczas kontaktu seksualnego z partnerką?

Dzień dobry,

Fantazje seksualne spełniać mogą podobną funkcję jak np. sny erotyczne, podczas (w wyniku) których pojawić się może orgazm. Jako, że występowania snów o treściach erotycznych i seksualnych nie rozpatruje się w kategoriach zaburzenia, podobnie traktować można fantazje seksualne.

Ewentualne problemy w kontaktach seksualnych z partnerką mogą się pojawić, jeśli treści tych fantazji będzie Pan chciał wprowadzić w życie, a niekoniecznie spotkają się one z aprobatą ww. partnerki.

Pozdrawiam.

Dzień dobry.

Myślę, że nie stało się nic, co powinno Pana zaniepokoić.
Jeśli jednak nadal tak jest to proponuję wizytę u seksuologa.

Pozdrawiam
Dariusz Pysz-Waberski