Obwinianie o zdradę w związku

Witam, mam 29 lat. Jestem od 10 lat w związku partnerskim. Z partnerem mam osioletniego syna. Od ponad roku mój partner stał się nie do wytrzymania. Nie mogę się z nim dogadać w żadnej kwestii. Dowiedziałam się że smsuje z innymi kobietami w celu towarzyskim. Gdy ja utrzymywałam kontakty przyjacielskie z innym zaczał obwiniać mnie o zdradę choć nigdy do niej doszło. Ciężki ma charakter wszystko musi być tak jak on zdecyduje, nie potrafi dogadać się z innymi również. Proszę o pomoc bo zwariuje..

W takim wypadku -jeżeli rozmowy o problemie nie przyniosły rezultatu -polecam udać się na konsultację psychologiczną z psychologiem par i małżeństw. Specjalista pomoże Wam omówić trudne kwestie, których poruszanie powoduje kłótnie. Pozdrawiam

Zachęcam do skorzystania z pomocy psychologa par i małżeństw. Wspólna terapia pozwoli zrozumieć przyczyny kryzysu w związku jak i poradzić sobie z nim, a tym samym odbudować relację.

Dzień dobry, zachęcam panią do rozmowy z partnerem i postawienia jasnych granic, pomocne mogą się również okazać wizyty u terapeuty dla par. Oczywiście obie strony muszą tego chcieć. Pozdrawiam.