Odczucia podczas stymulacji łechatczki

Witam mam pytanie zwiazane z seksem, podczas osiągania orgazmu łechtaczkowego mam takie nerwowe zrywy trwa to 2 sekundy potem czuje sie jakby nigdy nic a orgazmu pochwowego nie odczuwam jest mokro i dobrze ale tylko tyle:( Misia

Dzień dobry.

Orgazm, jako odczucie jest jeden, kobiety mogą go jednak uzyskiwać różnymi "drogami". Łechtaczkowy - jak sama nazwa wskazuje, poprzez stymulację łechtaczki, a pochwowy - pochwy. Istnieje przekonanie, że orgazm pochwowy jest bardziej intensywny i dłuższy, a jego uzyskanie wymaga większego nakładu czasu, energii i doświadczenia. Odpowiedni partner oraz generalna satysfakcja w związku sprzyjają uzyskaniu pełnego zadowolenia - przy czym wydaje się drugorzędne, czy zadowolenie to jest "łechtaczkowe" czy "pochwowe".

Pozdrawiam.