Odczuwanie przyjemnego uczucia na nodze

Witam. Występuje u mnie przyjemne odczucie pod wpływem gorącej wody na nogach /bardziej na prawej/ w okolicach golenia. Nie jest to swędzenie. Parę lat temu było podobnie, potem przestało i tak znowu od paru miesięcy. Mam 58 lat. Ciekaw jestem możliwych przyczyn. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza rodzinnego. Bez badania lekarskiego nie można ocenić przyczyny.