Opuchnięcia kostek i pod kolanami

Puchną mi już od kilku lat kostki i czasami nogi wyglądają jak banie , miałam już różne badania , używałam też leków moczopędnych ale niestety moje nogi nadal mam jak banie , jak rano wstanę i jeszcze dobrze nie stąpnę już mam opuchnięte . Puchną mi też pod kolanami ale z tylu nie z przodu. Co może być przyczyną i do jakiego specjalisty mam się udać , miałam robione też badanie doplera ,ale wykazało tylko mały torbiel pod lewym kolanem , reszta była ok

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do kardiologa. Możliwe jest iż są to objawy niewydolności krążenia lub zastoju zylnego.