Potwierdzona ciąża i przesunięta owulacja

witam serdecznie mam taki ,dla mnie duży problem ,jestem w ciąży już potwierdzonej ,przez badanie krwi i usg .Właśnie chodzi mi oto ,że jak byłam ostatnio na usg dopochwowym ,to jeszcze nie było widać zarodka ,był pęcherzyk z echem ciałka zóltkowatego o srednicy 5mm,jestem 7 tyg od Om ale 4i 5 dni od zapłodnienia ,mocno przesuneła mi się owulacja co potwierdził wynik progesteronu oraz testy owulacyjne ,czy powinnam się denerwować ,p doktor kazała mi zrobić następne usg za 2 tyg .Pozdrawiam

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jeśli ciąża jest młodsza, nie powinna się Pani martwić na wyrost. Zarodek może być niewidoczny w badaniu USG nawet do 6 tygodnia, dlatego też ginekolog zleciła kontrolne badanie za 2 tygodnie. Proszę być dobrej myśli.