Powracający guz a możliwość wykonania tomografii komputerowej

witam.wykonano mi RTG,rezonans magnetyczny i scyntygrafię,z badań nic nie wynikło,guz zniknął.pojawił się ponownie po trzymiesięcznej przerwie,jest twardy,widoczny gołym okiem i boli.co to może być???czy skoro żadne z tych badań nie wykazało zmian powinnam spróbować tomografii komputerowej?czy ma to sens? w razie nawrotu bólu lekarz zlecił naświetlania,ale boję się,ze to pobudzi guza.proszę o odpowiedź.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Badania dodatkowe powinien zlecić lekarz mający możliwość zbadania oraz oceny wyników innych badan dodatkowych.