Poziom HBsAg u osoby nie szczepionej na WZW

Mam pytanie dotyczące przeciwciał anty HBsAg, miałam polecone z uczelni zrobienie poziomu przeciwciał przeciwko WZW typu B, i wynik wyszedł <2 {IU/L} NIgdy nie byłam szepiona na WZW, co to może oznaczać tak niski poziom u osoby nieszczepionej?

Renata GrzechociĹska

Czy na pewno nie była Pani szczepiona p/WZW B? Proszę sprawdzić w karcie szczepień. Tak czy inaczej poziom jest bardzo niski, co oznacza brak przeciwciał ochronnych przeciw WZWB.