Problemy z doznaniami - niewłaściwa pozycja?

Witam! Moja Partnerka preferuje pozycje na jeźdźca, która to nie daje mi zbyt wielu doznań, erekcja więc dosyć szybko zanika. Próbowaliśmy inne pozycje, które z kolei dla Partnerki nie były zbyt stymulujące. W jaki sposób można ten stan rzeczy pogodzić? Czy da się coś zrobić, aby pozycja preferowana przez Partnerkę byla dla mnie bardziej pobudzająca?

Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie,

niestety problem związany z odczuwaniem przyjemności jest istotny, ale nie jest to problemem natury medycznej. Polecam poczytać książkę Sztuka kochania Michaliny Wisłockiej i  dalej próbować - w końcu powinno się udać znależć pozycję dającą satysfakcję Wam obojgu.