Prośba o interpretację wyników badań u 6-letniego dziecka

dzień dobry.bardzo proszę o inpretację wykinów badań dziecka 6 lat. Lymph% 55,8 i strzałka w górę Mid% 9,4 i strzałka w dół Gran%34,8 strzałka w dół MCV 79,9 strz.w dół MCH 26,7 strzałka w dół RDW-CV 14,7 strzałka w górę HGB 13,3 OB 4 .Czy mam mieć objawy do niepokoju? Dodam że syn jest bardzo nieśmiały i płaczliwy po urodzeniu miał mała anemię i przyjmował żelazo.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badani i porównania wyników ze stanem klinicznym i objawami nie jestem w stanie powiedzieć czy są powody do niepokoju. Wyniki mogą sugerować infekcję.