Przebarwienia skóry i ból brzucha

Dzień dobry; Mam pytanie przez pewien okres czasu miałem przebarwienie skóry takie brązowe kółko pod mostkiem(w dołku) trwało to około rok.Kiedy nie było żadnych zmian udałem sie do dermatologa. Lekarz przepisał maść i zalecił smarowanie.Po pewnym czasie zaczeły pojawiać się chroastki bardzo swędzące i ostre ale ozniej znikneły.Obecnie od czasu do czasu na moim ciele pojawi się chrostka i terz swędzi ale ustępuje. Teraz boli mnie brzuch nie jest to ostry ból ale czuję.Co robić

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę udać się do lekarza POZ, który zbierze dokładny wywiad, zbada Pana oraz pokieruje dalszym postępowaniem diagnostyczno-leczniczym.