Przyczyny siwych włosów u młodej osoby

Witam jeśli zauważyłem siwe włoski u siebie a chciałbym badania zrobić czy na coś nie choruję bo często odczuwam zmęczenie jak wracam ze szkoły to gdzie mam iśc żeby zrobić badania typy od tarczycy ,anemi itd. Pilna pomoc potrzebna. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu zostanie Pan skierowany w odpowiednie miejsce.