Przygnębienie i brak chęci do życia

Witam, od 3 tygodni nie moge sobie poradzić z przygnębieniem i brakiem checi do życia.. co robić?

Witam Pana,
Proszę się zastanowić co się działo 3 tygodnie temu, jakie mogą być przyczyny.
Podał Pan niewiele informacji.
Diagnoza i ustalenie właściwego postępowania będzie możliwe na osobistej konsultacji z psychiatrą lub psychoterapeutą.
Pozdrawiam,
Małgorzata Bukowska

Dzień dobry,

Proszę udać się do psychoterapeuty i/lub lekarza psychiatry, którzy wyłącznie w kontakcie osobistym mogą zdiagnozować Pani dolegliwości i zaproponować odpowiednie postępowanie (psychoterapiia i/lub farmakoterapia).
Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego.