Przyjmowanie leku Acard przy zakrzepowym zapaleniu żył i przewlekłej niewydolności żylnej

Stwierdzono u mnie zakrzepowe zapalenie żył głębokich oraz przewlekłą niewydolność żylną już po 1 wizycie. Diagnoza wydana na podstawie małego urządzenia przypominajacego długopis z dźwiękiem i wywiadu przeprowadzonego ze mną. 10 dni bralam fraxiparine. U drugiego lekarza badanie krwi Appt 33,2 oraz usg doppler...wynik-bez zmian zakrzepowych, żyły drozne i wydolne. Wskazania odstawić fraxiparine brać acard. Nigdy nie miałam problemów z nogami. Czy po tym leku coś mi grozi? Ile brać acardu?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Acard jest stosunkowo bezpiecznym lekiem. Proszę zastosować dawkę zaleconą przez lekarza podczas wizyty.