Rokowania przy raku wątroby

Czy rak wątroby to już wyrok śmierci ? Moja znajoma otrzymała taki wypis ze szpitala i przebywa w domu. Ponownie ma się zgłosić do szpitala 8 sierpnia w celu wykonania kolonoskopii i dalszej diagnostyki pierwotnego źródła nowotworu. Kobieta jest załamana ponieważ sądzi, że szpital Banacha położył na niej krzyżyk. Może istnieje ktoś, kto mógłby jej cokolwiek pomóc i podjąć się zawalczenia o życie ? Czy jest już tak, że ma oczekiwać tylko na śmierć ? Z poważaniem Helena K.

Po pierwsze należy ustalić, czy zmiana w wątrobie jest pierwotna czy wtórna, stąd pomysł, słuszny kolonoskopiii, po tym badaniu, będzie można rozważyć sposób leczenia, proszę jeszcze o trochę cierpliwości