Rumień wędrujący i leczenie przeciwko boreliozie a wyniki badań

Witam, Na etapie rumienia wędrującego zostało podjęte leczenie przeciwko boreliozie. 20 dni antybiotyk i flumycon.Po trzech tygodniach od zakończenia leczenia zrobiłam badania.Boreliza IgG metoda ilościowa -wynik 5,0 AU\ml wyszedł ujemny,a Borelioza IgM 43,9 AU\ml dodatni.Co oznaczają takie wyniki.Od ukąszenia minęło ok 14 tygodni. Dziękuję za pomoc
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Taki wynik wymaga ponownego potwierdzenia, gdyż bez wywiadu jaki Pani podała z pewnością napisałbym iż oznacza to świeżą infekcję.