Skuteczna forma pozbycia się blizn potrądzikowych

Witam! Mam 26 lat i borykam się z konsekwencjami trądziku. Rodzice usuwali mi zaskórniki/wągry w sposób mechaniczny, gdy byłem nastolatkiem i skutkiem tego pozostały mi dość liczne, choć raczej małe, blizny - głównie na nosie (koloru białego, częściowo czerwonego) i na ustach (białe plamy - głównie górna warga). Czy istnieje jakaś skuteczna forma pozbycia się tych defektów?

Witam serdecznie najlepiej jest odbyć konsultację u lekarza medycyny estetycznej lub dermatologa.Po obejrzeniu rodzaju blizn i stanu skóry lekarz indywidualnie dobierze zabiegi.Najczęściej stosuje się zabiegi laserowe oraz peelingi medyczne.Zabiegi te wykonuje się w serii.