Ślub a problemy z komunikacją pomiędzy partnerami

Witam, mam problem jestem z chłopakiem 6,5 roku 22 sierpnia będziemy mieli własny ślub ale widzę ze się mną nie interesuje jak kiedyś wo-gole nie jest śmiesznie itd mowie może byśmy sobie zrobili wspólną razem kolacje to on po co i tak zawsze . mam 22 lata on 23 jesteśmy młodzi żadnej Energi nie ma i siedzimy jak dwa dziadki co robić?

Witam
Wątpliwości co do swojej przyszłości razem z partnerem pojawiają się u wielu kobiet. Jeśli takie ma również i Pani może dobrym pomysłem byłaby wspólna wizyta u terapeuty zanim zwiążą się Państwo obietnicą małżeńską. Jeśli partner nie będzie zainteresowany to proszę iść samemu by odszukać odpowiedzi na swoje pytania.
PZodrawiam B.K.

Witam,
W każdym związku po pewnym czasie wkrada się w życie monotonia, dlatego o miłość należy dbać na każdym jej etapie.
Proszę szczerze porozmawiać z partnerem o swoich uczuciach i potrzebach, może wspólnie wymyślą Państwo jakieś rozwiązanie.
Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego!