Sposoby na bolesne skurcze łydek

Od pewnego czasu mam skurcze łydek Budzą mnie w nocy i są bolesne. Mam MPD większość czasu siedzę. Czy jest na to sposób? Fizjoterapeuta doradził ruch ale to nie takie proste

Spastyczność dotyka większości osób z MPD. Jeśli jest to dla Pani nowość i ruch nie pomaga to polecam kontakt z lekarzem w celu rozpoczęcia kuracji farmaceutycznej.