Stan po rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego

wynik badania MR. ilość płynu stawowego w granicach normy. Stan po rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego. Ciągłość więzadła zachowana, jego sygnał i przebieg prawidłowe. w kłykciu udowym bocznym na wysokości bloczka udowego pod chrzęstne ognisko osteonekrotyczne, hyperintensywne w SPIP oddzielone rąbkiem niskiego sygnału w T1 i T2 ma głębokość do 2.5mm i długości ok 10mm . podwyższenie intensywności sygnołu bocznego odcinka wskazuje na chondromalacje Istopnia .Jestem już po 4 operacjach

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik powinien ocenić specjalista ortopeda, który kieruje Pani leczeniem.