Stosowanie Aciprexu a nerwica

Witam,od kilku tygodni przyjmuje Aciprex i doraźnie Afobam,jednak nadal męczy mnie gonitwa myśli.O ile fizyczne objawy nerwicy ustępują,tak nadal zmagam się z tym natłokiem różnych myśli.Czy po jeszcze dłuższym zażywaniu wspomnianych lekach ten natłok myślowy ustanie?Pozdrawiam.

Witam Panią,

Nerwica do dawne określenie zaburzeń lękowych. Trudno mi zatem domyślac się z powodu jakich objawyów wprowadzono u Pani terapię escitalorpamem.Czy rzeczywiście zaburzeń lękowych czy z. depresyjnego z lękiem czy też zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych. Jeśli gonitwa myśli oznacza lękowo-depresyjne zamartwianie się, to rzeczywiści na efekty leczenia może Pani zaczekać najdłużej- nawet 8-12 tygodni. Dobrze byłoby, aby uzupełniła Pani farmakoterapię odpowiednią psychoterapią, która pomoże Pani uporządkować Pani emocje, myśli i podejmowana w zwiazku z nimi działania.

Pozdrawiam!

same leki nie wystarcza.potrzebna jest solidna terapia.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza