Vericaust w leczeniu kurzajki

Witam serdecznie! Od dłuższego już czasu mam kurzajkę na stopie i w związku z tym kupiłam w aptece lek pod nazwą Vericaust. Dwa razy zastosowałam ten lek poprawnie, jednak ostatniego razu zastosowałam zbyt dużą ilość i również nie zabezpieczyłam miejsca wokół kurzajki. Teraz bardzo mocno mi piecze i jest tam twarda skóra. Co mam zrobić? Niestety nie mam ulotki Vericaustu i nie mogę sprawdzić co robić w takich przypadkach. Czy to samo przejdzie i za jaki czas? Wygląda to tak jakbym doznała oparzenia Vericaustem, czy ten lek jest aż tak silny? Czy może znajdę w aptekach jakieś zamienniki, w miarę porównywalnej cenie z Vericaustem? Najlepiej bez takich skutków ubocznych ale za to skuteczny. Chciałabym raz na zawsze pozbyć się tej kurzajki bo jest boląca i szpeci mi stopę. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Proszę natłuszczać skórę Alantanem Plus 3 x dziennie i kąpać stopę 15 min w ciepłej wodzie z mydłem.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska