Stosowanie tabletek przy PCOS

Witam mam PCOS i chcialabym sie dowiedziec jak dlugo moge zazywac tabletki na insulinooporność , dodam iz bralam je przed ciaza .Teraz moj syn juz ma 1.5 roku a ja by miec miesiączke musze zazywac luteine gdyz nie chce tabletek anty ... Moje pytanie odnosnie tabletek na insulinoopornosc stad gdyz widze ze nie potrafie schudnac a one wczesniej mi bardzo pomogły wiec zastanawiam sie jak długo moge je znow brac bralam Metformax 500 2x1

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli zaleci je lekarz prowadzący, tj. endokrynolog lub ginekolog, to może je Pani zażywać przewlekle.