Swędzenie skóry i podrażnienie po stosowaniu preparatu przeciw wszawicy

witam moja siostra przynosila wielokrotnie wszy za ktorms czasem niesty ale tez padlam ofiara od tamtego czasu czuje duzy dyskomfort w tym ze czuje jak by cos mnie grzlo po cielo oraz tak jak bym je miala jeszcze z panki zbyt czesto uzywalam preparatu niestety podraznilam sobie skore glowy co to moze byc prosze pomuzcie mi :(

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej mają podłoże psychogenne. Sugeruję jednak, by podrażnioną skórę głowy ocenił lekarz dermatolog, który zaleci właściwe leczenie.