Szukanie przyczyny bólu nóg i interpretacja wyników badań

proszę o interpretację wyników badań : CRP 5,83 mg, GGTP 41 U/L, liczba monocytów 0,89 x10`3/ul, Antygen rakowo-płodowy CEA 6,61 ng/ml. W rodzinie babcia i brat zmarli na raka kolejno jelita i trzustki. Ponadto bardzo bolą mnie nogi, po ujściu około 100 m musze przystanąć na dłuższą chwilę od kolan w dół do łydek włącznie. Badanie tętnic kończyn dolnych nie wykazało zmian patologicznych. Z jakiego powodu wobec tego bolą mnie nogi i gdzie powinnam się z tym udać. dziękuję i pozdrawiam.

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do kardiologa. Możliwe, że jest to wynik niewydolności krążenia.