Torbiel korzeniowa w obrębie zęba

Witam. Wykryto u mnie torbiel korzeniową na zdjęciu rtg zęba. Później okazało się że w dolnej szczęce też mam taką torbiel co wykryto na pantomogramie. Następnie zrobiłem tomografie u znajomego lekarza która potwierdziła to wszystko. Pokazałem ją swojej pani stomatolog która znalazła tam zaczątek kolejnej torbieli przy korzeniu jednego z zębów. Czy to może być coś poważniejszego niż tylko torbiel? I czy ktoś mógłby obejrzeć jeszcze moją tomografie i ocenić to wszystko?

Witam, bez zdjęcia trudno jest odpowiedzieć na Pana pytanie, ale skoro tylu dentystów już oglądało Pana zdjęcie i potwierdziło istnienie torbieli to proszę im zaufać. Życzę powodzenia , pozdrawiam