W jaki sposób mogę powiedzieć chłopakowi, że go kocham?

W jaki sposób mogę powiedzieć chłopakowi że kocham go, jeśli on jest ode mnie starszy o trzy lata?

Dzień dobry!

Nie wspomina Pani, czy jesteście parą, od jak dawna, jak wygląda Wasz związek, skąd trudność, czy i kiedy wyznać miłość, a wiele tych szczegółów jest niezbędnych, aby zarysować ogólny obraz Państwa obecnej sytuacji. Różnica wieku 3 lat jest niewielka i dla większości par bez znaczenia dla kondycji związku. Z pewnością większą rolę odgrywają podobieństwa i różnice Waszych cech osobowości, uczucia i emocje, które przeżywanie wobec siebie, indywidualne doświadczenia i poglądy na miłość i związki itp. Jeśli odczuwa Pani wątpliwości co do Waszej relacji i wyznania swoich uczuć, z pewnością warto z kimś o nich porozmawiać - z mamą? siostrą? przyjaciółką? mądrą ciotką? Jeśli oczkuje Pani porady np. psychologa udzielającego konsultacji internetowych, konieczne byłoby, aby poznał on więcej szczegółów Pani historii.

Pozdrawiam!

Witam. Tu nie chodzi o wiek, który zresztą jest odpowiedni. Do każdego człowiek należy mówić to co jest w zgodzie z przeżywanymi emocjami, myślami, postawami, czynami. Po prostu. Sądzę, że chodzi Pani o stworzenie odpowiedniej sytuacji, w której mogła by Pani wypowiedziec to magiczne słowo. Wszystko zalezy od Pani pomysłowosci. Powodzenia