Wgłębienie w łuku brwiowym po uderzeniu

Witam. Moja córka została uderzona małym przedmiotem tuż nad łukiem brwiowym minęło od zdarzenia ponad trzy miesiące. Z wyjątkiem tego że nadal pozostaje wglebienie w tym miejscu chciałam zacząć smarować to miejsce preparatem na blizny aby zniwelować to wglebienie w wynikumocnego otarcia nnaskórka. Czy mogę stosować u 8 latki krem skinception dermefface fx7. Produkt z USA. Ze strony producenta można wyczytać że po jego zastosowaniu wszelkie blizny można zniwelować?

Nie znam tego preparatu-nie potrafię więc odpowiedzieć autorytatywnie!!! Zastosuje ew.Pani ten preparat na włsne ryzyko!!! zż

Witam. Boję się iż tu nie problem z blizną - ta zwykle jest wypukła. Podejrzewam iż doszło do niewielkiego wgniecenia kości. Masowanie nie zaszkodzi - byle nie do oka.