Wyczuwalność węzłów chłonnych u szczupłej osoby

witam jestem osoba szczupła mam szczupłe rece i 24 lata moje pytanie brzmi czy mozliwe ze przez to wyczuwam wezły chłonne pod pacha?dodam ze moja mama jest zdrowa szczupła i tez ma takie kulki pod pachami.w prawej mam wiecej tych kulek niz w lewej.nie choruje ani nic takiego czy to normalne.zawsze miałam od kad pamietam takie kulki i do tej pory wszystko jest ok.czy to mozliwe ze szczupłe osoby wyczuwaja te wezly?

Lek. Tomasz Budlewski

Mozliwe, jednak sugeruje przy najbliższej wizycie u lekarza poprosic aby zbadał węzły.

Aleksander Ropielewski

W przypadku bardzo szczupłych osób jest to możliwe i nie budzi niepokoju, jednak sugeruję zawsze w takiej sytuacji wykluczyć przyczynę chorobową takiej sytuacji.