Wymioty u 2-letniego chłopca

Dzien dobry, Czym mogą być spowodowane wymioty u 2 letniego chłopca? Miał on wcześniej zapalenie ucha ale juz wyleczone , został tylko katar i od trzech tygodni wymiotuje w miedzy czasie z kilkudniowa przerwa. Wymioty wystepuja zawsze rano i dodatkowo wieczorem a kolor jest biały. Bardzo prosze o odpowiedź. Magdalena

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn tego typu rodzaju zmian może być wiele. konieczne jest badanie lekarskie. Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry.