Wyniki poziomu cukru we krwi u dziecka

Witam, u mojego 7 letniego syna poziom cukru z krwi żylnej wyniósł 108, po kilku dniach powtórzylismy badanie również na czczo ale glukometrem, wynik 91. Czy są powody do niepokoju? Czekamy na wizytę u lekarza, dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę ufać się do lekarza pediatry. sadze ze warto jest wykona badania w kierunku cukrzucy