Wypukłośc przy odbycie

Witam. Mam 18 lat i dosyć wstydliwy problem. Przy odbycie pojawiła się dziwna wypukłość. Jest miękkie, troszeczkę boli, ale częściej swędzi. Myślałem, że to żylak, ale nie krwawi. Zacząłem stosować tabletki diosmina i maść poleconą w aptece. Tutaj też pytanie, czy maść mogę nakładać palcem?

Lek. Tomasz Budlewski

Wiadomą sprawą jest to, że tego typu problemy są wstydliwe, ale jest to normalny problem, z którym bardzo często ludzie się zgłaszają więc nie się co wstydzić. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego celem badania. Będzie możliwość określenia czym ta zmiana jest i rozwieje Pana wątpliwości oraz zaleci odpowiednie postępowanie. Niestety przez internet niewiele mogę pomóc.