Zaciemnienie w płucu po zapaleniu oskrzeli

mój mąż ma 46 lat i na RTG WYSZŁO ZE LEKKIE ZACIEMNIENIE NA PRAWYM PLUCU MIAŁ W ZIMĘ 2 RAZY ZAPALENIE OSKRZELI CO PAN O TYM MYŚLI MAMY 4 SYNÓW WRESZCIE GDZIE MIESZKĆ

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Zdjęcie powinien obejrzeć lekarz kierujący na badanie, możliwe, że konieczne będzie wykonanie zdjęcia kontrolnego - bocznego. Bez możliwości obejrzenia zdjęcia i zbadania męża nie można napisać nic więcej.