Zakładanie damskiej bieliznę przez chłopaka po obrzezaniu

Mój chłopak jest po obrzezaniu i cały czas mówi, że go bardzo obciera męska bielizna z bawełny typu bokserki bardzo mnie zdziwiło, że zaczął nosić damską jedwabną bieliznę czy to jest normalne? Jak mogę mu pomóc. Zakłada również półhalki.

Dobrze, że podchodzi Pani ze zrozumieniem. Ale zapewne też z pewnym niepokojem, czy też uczuciem zakłopotania.
Sądzę, ze najlepszym wyjściem byłaby wizyta u doświadczonego lekarza, specjalisty medycyny seksualnej, aby wyjaśnić tło problemu.
Generalnie chodzi o to, żeby nie doszło do progresji zachowań.
Musimy sobie zdawać sprawę, że przypadkowe ujawnienie chodzenia w damskiej bieliźnie, np. uczestnictwo wypadku, zasłabnięcie - może doprowadzić do negatywnych skutków społecznych, zwłaszcza w mniejszych miejscowościach, gdzie prawie wszyscy się znają...
Aktualnie społeczeństwo nie jest zbyt tolerancyjne, za to spragnione erotycznych "niusów"...
Kock to , o ile wiem, to Ziemia Lubelska. W Lublinie ( i w Warszawie) przyjmuje znany fachowiec, dr K.Bojar. Proszę rozważyć spotkanie z Nim, kontakt mailowy to zbyt mało i powierzchownie...
Pozdrawiam. JW, blog.seksuologia