Zasinienie dłoni po szyciu nadgarstka

W sobotę miałam szyty nadgarstek (rana cięta, cztery szwy) W chwili obecnej dłoń jest lekko siwa, palce mrowieją i mam problem z całkowitym wyprostowaniem palcy czy to normalny proces gojenia sie rany?

Zazwyczaj, często tak się zdarza po tego typu urazie. Jednak jeśli taki stan będzie się utrzymywał przez najbliższe 2-3 dni proszę pilnie skonsultować z chirurgiem.