Zdiagnozowanie choroby ICD

Zdiagnozowali u mnie chorobę ICD 10 F38.0 / ICD 10 F16.1 trafiłem do szpitala psychiatrycznego po czym po 4 dniach zostałem wypisany z poprawą i przepisano mi leki lerivon i setaloft zażywam je od miesiąca i dopiero teraz znowu czuję zapach zgnilizny pieką mnie oczy jestem rozdrazniony jak zatrabi lokomotywa czuję taki lęk jak by mnie ktoś prądem porazil jak w radiu leci piosenka i są basy to jest t a k samo dlaczego tak jest ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowny Panie w tej sytuacji konieczna jest konsultacja ze specjalista psychiatra. Pozdrawiam