Zdrada partnera w poprzednim związku

Mój chlopak, który zdradził kilka razy swoją zonę, rozeszli sie dawno temu, wciąż twierdzi, ze to ja go zdradzam, umawiam sie z innymi, tak jakby odwrócił rolę, bo ona go nie zdradzała, on ją tak, a teraz obwinia mnie, ze ja go zdradzam. Wpiera mi rzeczy nierealne, by tylko jego osoba była czysta z winy. Czy z nim jest coś nie tak? To jakis rodzaj paranoi?

Witam,
możliwe, że jest to mechanizm, który polega na umieszczaniu w innych osobach tych części siebie, które są z jakiś powodów nieakceptowalne. Może Pani namawiać partnera na odbycie konsultacji psychologicznej, ewentualnie terapii dla par.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza