Zmiany skórne przy wejściu do pochwy a kłykciny kończyste

Witam, tydzień po pierwszym stosunku zaobserwowałam u siebie przy tuż wejściu do pochwy dziwne wypustki i marszczenia. Było to ponad 2 miesiące temu i od tamtej pory się raczej nie zmieniły. Pomyślałam, że mogą to być kłykciny. Czy to możliwe? czy to po prostu taka moja uroda? wyczytałam, że nie pojawiają się tak szybko. Czy możliwe jest zarażenie się inną drogą niż stosunek płuciowy?
KOBIETA ponad rok temu

I nie ma na co czekać, tylko zdiagnozować i wdrożyć leczenie.
Internetem nie da się tego zrobić. Pozdrawiam.