Jak można wyleczyć kłykciny kończyste?

Dzień dobry! Od dwóch miesięcy mam drobne pryszcze w okolicy odbytu. Początkowo myślałem, że są to hemoroidy, ale przyjęcie kilku opakowań różnych czopków nic nie dało. Wczoraj w Internecie przeczytałem, że mogą niestety być to kłykciny kończyste. Przyjrzałem się im w lusterku i zrobiłem nawet zdjęcie. Są podobne do zdjęć prezentowanych w necie. Do dermatologa w moim mieście dostać się nie mam szans. Czy jest jakiś lek bez recepty na te kłykciny? Na złagodzenie ich objawów? Pozdrawiam.

Nie ma leku na kłykciny bez recepty. Poza tym nie wiemy, czy to na pewno to - diagnozy nie postawił lekarz. Jeśli w Pańskim mieście nie można się dostać do dermatologa, trzeba pojechać do innego, w każdym razie ja bym tak zrobił.