Zmienne zachowania dziewczyny

Na początku przez 3 miesiące było fajnie.Od roku mieszka sama z mama ma dobry kontakt a z braci tylko z dwoma a z jednym nie rozmawia wcale.I to mnie dziwi ze jak jestem u niej to jest ok a jak wracam do domu i na drugi dzień jak pisze lub dzwonie to ogranicza się zmiana huśtawki raz jest źle później jest dobrze.Albo zbyt często pisze to się ograniczyłem i czekam aż napisze.

Witam serdecznie,
A czy próbowałeś z nią o tym rozmawiać? Jeśli nie, to powiedz jej o swoim uczuciach, o tym, że masz wrażenie, że zmienia stosunek do Ciebie. Myślę, że w tej sytuacji tylko szczera rozmowa może rozwiązać problem.
Pozdrawiam

Witam,

do problemów w związku niekiedy przyczynia się najbliższa rodzina partnera. Być może Pana dziewczyna jest rozbita przez sytuację domową i wyładowuje na Panu swoje złości i frustracje. Proszę porozmawiać z nią szczerze o jej problemach. Niewykluczone jest również, że może ona oczekiwać od Pana większej stanowczości w waszym związku, czego przykładem może być propozycja wspólnego zamieszkania, czy też sformalizowania związku.

Pozdrawiam serdecznie
Marta Melka-Roszczyk