Związek z mężczyzną w separacji

spotykam sie z zonatym mezczyna.jest w seperacji.tylko wiem ze nie ma tylko mnie a na weekandy wylacza tel.co mam robic kocham go i jak sie spotykamy to jest nam dobrze.mowi ze sie rozwiedzie.ale jak jezdi do syna i do eks to zawsze ma wylaczony tel.tylko jestem z nim w ciazy

Dzień dobry.

Warto byłoby ustalić "zasady" tej relacji - tym bardziej teraz, gdy jest Pani w ciąży. Jak rozumiem, partner wie, że będzie ojcem Pani dziecka, toteż powinien określić swój status w relacji z Panią. Jeżeli tego nie zrobi - powinna Pani zadbać o przyszłość swoją i swojego dziecka - czyli ustalić formy pomocy (materialnej i innej), na jaką może Pani od niego liczyć.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Każdy człowiek, każdy związek i każde historia jest inna. To, co jest jednak charakterystyczne dla Państwa relacji to dużo niedopowiedzeń, brak pełnego zaangażowania i nie do końca ustalone zasady - np. kim dla siebie jesteśmy, czy jesteśmy w stałym związku, co dla nas oznacza bycie w stałym związku, czy umawiamy się na wzajemną wierność i lojalność itp.
Rozumiem Pani wątpliwości, że w tak "niedopowiedzianej" relacji pojawia się sytuacja wymagająca tak dużego zaangażowania i odpowiedzialności jak ciąża.
Czy partner wie o ciąży? Jakie jest jego stanowisko? Na co umawiacie się Państwo w związku z ciążą i pojawieniem się dziecka?

W tej trudnej sytuacji zachęcam Panią do osobistego skorzystania z pomocy psychologicznej, aby na bieżąco obserwować, omawiać i lepiej rozumieć to, co dzieje się i zmienia w Państwa relacji.

Pozdrawiam!

Witam,
Ponieważ jest Pani bardzo młoda i domyślam się,że trudno Pani zasięgnąć wsparcia najbliższych osób,włącznie z mężczyzną,o którym Pani pisze.Tymczasem to przy jego czynnym udziale zakochała się Pani i zaszła w ciążę,więc proszę w pierwszej kolejności w/w informację przekazać jemu,jak również wyrazić własne oczekiwania.W razie problemów proponuję zwrócić się do wybranego specjalisty-psychologa,psychoterapeuty.
Serdecznie pozdrawiam.