Ataki agresji i słyszenie głosów

Mój bratanek (trzydziestoletni) , bardzo miły na co dzień, wpada momentami w stan furii i zachowuje się niebezpiecznie dla otoczenia. Później przeprasza. Żona rozwodzi się z nim zabierając dziecko. Stracił pracę. 83 letnia babcia (z jego powodu) w szpitalu. Przyznał się jej że słyszy głosy w głowie, Matka zmarła 2 lata temu, ojciec sam nieporadny. Co robić?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza