Badanie w kierunku chlamydii trachomatis

zrobiłam badanie na chlamydię trachomatis, moje wyniki to: Witam, proszę mi pomóc i powiedzieć czy jestem chora. p.ciała a-chlamydia trach. w klasie IgG wynik 1:16 (<1:16 miano ujemne, 1:16 miano słabo dodatnie, >1:16 miano dodatnie); p. ciała w klasie IgA WYNIK 1:16 ( miano <1:8 ujemny, miano >=1:8 dodatni). Bardzo Panu dziękuję

Aleksander Ropielewski

Wynik sugeruje wczesną fazę infekcji. Sugeruję rozpocząć leczenie pod nadzorem lekarza.