Biegunka i przyjęcie dwóch tabletek antykoncepcyjnych a skuteczność

Witam. Jestem w trakcie brania 3 blistra Microgynonu 21. w dniu przyjęcia 5 i 8 zdarzyło się tak, że po zażyciu tabletki kilka minut po wystąpiła biegunka. nie byłam pewna czy się wchłonęły więc wzięlam dwie. Czyli na jeden dzien wzięłam dwie tabletki. tylko dwa razy mi sie to zdarzyło. czy owulacja może się odblokować? :/
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Owulacja z pewnością nie wystąpi. Postąpiła Pani słusznie.