Ból w pachwinie z prawej strony

Witam od około roku z przerwami odczuwam bul w pachwinie z prawej strony oraz wyczuwam też jakby mały bombel.Dodam że od 2 mieś bul pojawia się też z drugiej strony.Czy to jest przepukilina?proszę o odp .Pozdrawiam i z góry dziękuje.

Nie istnieje leczenie przez internet! Bez zbadania pacjenta nic nie jestem w stanie poradzić na odległość W-wa-Płock!!! Proszę udać się do chirurga!!! zż

Witam. Ból w pachwinie a jeśli obecnie jeszcze po przeciwnej stronie oraz guzek może wskazywać na problem natury innej - węzłowej? ? Konieczne(!) wykonanie badań diagnostycznych oraz USG, a następnie konsultacja hematologa.