Zapytaj lekarza

1 , 0 2 6 , 0 6 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bóle w kręgosłupie w odcinku lędźwiowym

Witam! Mam 23 lata i często dostaje bóle w kręgosłupie w odcinku lędźwiowym. Ból ten czasami sprawia, że nie mogę stać ani chodzić. Wynikach badania radiologicznego wyszło mi, że mam częściową sakralizacje kręgu L5 i obniżenie wysokości krążka międzykręgowego L5- S1. Czy to coś poważnego? I co powinnam z tym zrobić? Pozdrawiam
23 LAT ponad rok temu

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Lek. Rafał Gryszkiewicz
83 poziom zaufania

Witam, Powinna się Pani skontaktować z lekarzem ortopedą, który na podstawie zdjęcia i badania klinicznego skieruje Panią na rehabilitację i zastosuje leczenie przecibólowe. Problem jest o tyle poważny, że jest Pani osobą młodą, a zmiany najczęściej nasilają się wraz z wiekiem, pogarszając dolegliwości bólowe.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy