Bóle w kręgosłupie w odcinku lędźwiowym

Witam! Mam 23 lata i często dostaje bóle w kręgosłupie w odcinku lędźwiowym. Ból ten czasami sprawia, że nie mogę stać ani chodzić. Wynikach badania radiologicznego wyszło mi, że mam częściową sakralizacje kręgu L5 i obniżenie wysokości krążka międzykręgowego L5- S1. Czy to coś poważnego? I co powinnam z tym zrobić? Pozdrawiam
23 LAT ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, Powinna się Pani skontaktować z lekarzem ortopedą, który na podstawie zdjęcia i badania klinicznego skieruje Panią na rehabilitację i zastosuje leczenie przecibólowe. Problem jest o tyle poważny, że jest Pani osobą młodą, a zmiany najczęściej nasilają się wraz z wiekiem, pogarszając dolegliwości bólowe.