Bolesność i obrzęk kostek u 31-letniej kobiety

trzy tygodnie temu pojawil sie bol i obrzek obu kostek, doppler obu konczyn w normie.ob 50 crp 42,7 stan podgoraczkowy po tygodniu ob 54 crp 8,37 mocz ogolny w normie ddimery 2,42 neutrocyty 76 limfocyty 17,9 pkolejnum tygodniu crp 91,7 ddimery 4,39wbc 11,42 plt 440 neutrocyty8,72 leczenie10 x fraxiparyna 0,4 duomox 1000 2x/24h. po tym leczeniu ob 74 crp 70 stan podgoraczkowy, silne bole stawow obrzek kostek delikatnie sie zmniejszyl ale nadal utrudnia chodzenie.kobieta 31 lat 9 miesiecy po cc

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Proponuję skonsultować się z lekarzem reumatologiem, który oceni czy w Pani przypadku objawy nie są spowodowane jedną z chorób reumatologicznych. Dodatkowo wskazane jest wykonanie USG lub RTG stawów.