Brak erekcji. Co zrobić?

  Co robić, jak całuję się ze swoją kobietą, dotykam ją czule, staje mi, ale po krótkiej przerwie opada bardzo szybko i robi się miękki. Po chwili znowu się podnosi, ale zaraz opada. Jak ma dojść do zbliżenia to już porażka, nic nie chce się ruszyć. Czy jest na to jakieś lekarstwo, a może viagra na początek?
ponad rok temu

Witam!

W tej sprawie należy skonsultować się z lekarzem lub seksuologiem. Pana problem może tkwić w psychice, a wtedy zalecana jest psychoterapia. Lekarz zaleci Panu odpowiednie badania i na ich podstawie będzie mógł stwierdzić, jaka jest przyczyna zaburzeń. Warto skonsultować się z nim jak najszybciej, by zahamować rozwój zaburzenia.

Pozdrawiam.